Hortenzie keřové

Třídit podle: 

Hortenzie latnatá (Hydrangea pan. 'Polestar)

Hortenzie latnatá (Hydrangea paniculata "Silver dollar")

Hortenzie latnatá (Hydrangea pan. 'Diamant Rouge)

Hortenzie latnatá (Hydrangea pan. 'Pastelgreen')

Doba květu: Červenec - Září Výška rostliny v deseti letech: 1,6 – 1,85 m Šířka rostliny v deseti letech: 1,5 – 2 m Květy zeleno-růžové později růžové Latnatá hortenzie je nenáročná na stanoviště, snese i těžší jílovitou půdu bez rašeliny. Snese i plné slunce celý den i polostín, stín.

Hortenzie latnatá (Hydrangea pan. 'Diamantino')

Doba květu: Červen - Říjen Výška rostliny v deseti letech: 120 cm Šířka rostliny v deseti letech: 130 cm Výjimečná bohatstvím bílých květů připomínající diamant Latnatá hortenzie je nenáročná na stanoviště, snese i těžší jílovitou půdu bez rašeliny. Snese i plné slunce celý den i polostín, stín.

Hortenzie latnatá (Hydrangea pan. 'Little Fresco)

Doba květu: Červenec - Září Výška rostliny v deseti letech: 0,7 – 0,85 m Šířka rostliny v deseti letech: 0,9 – 1,2 m Květy velké zeleno-bílé později narůžovělé Latnatá hortenzie je nenáročná na stanoviště, snese i těžší jílovitou půdu bez rašeliny. Snese i plné slunce celý den i polostín, stín.

Hortenzie latnatá (Hydrangea paniculata "Diamantino")

Hortenzie latnatá (Hydrangea pan. 'Baby Lace')

Doba květu: Červenec - Září Výška rostliny v deseti letech: 0,7 – 0,9 m Šířka rostliny v deseti letech: 0,9 – 1,1 m Květy bílé až narůžovělé až růžové Latnatá hortenzie je nenáročná na stanoviště, snese i těžší jílovitou půdu bez rašeliny. Snese i plné slunce celý den i polostín, stín.

Hortenzie latnatá (Hydrangea paniculata 'Limelight')

Doba květu: Červenec - Září Výška rostliny v deseti letech: 1,5 – 2,2 m Šířka rostliny v deseti letech: 1,8 – 2,5 m Květy velké zeleno-bílé později zelené Nejzlenější ze všech dostupných odrůd Latnatá hortenzie je nenáročná na stanoviště, snese i těžší jílovitou půdu bez rašeliny. Snese i plné slunce celý den i polostín, stín.

Hortenzie latnatá (Hydrangea paniculata "Bluebird")

|<< < 2 3 4 5 6 7 8 > >>|