Zahradní centrum

Chcete, aby se vaše zahrada stala opravdovým rájem na zemi? Pak navštivte naše zahradní centrum, kde vám poradíme, co udělat pro to, aby vaše okrasná zahrada působila jedinečným dojmem. Naše zahradní centrum je díky bohatým zkušenostem průvodcem na cestě za dokonalou zahradou - zajistíme všechny potřebné rostliny, ať už se jedná o trvalky, skalničky nebo konifery. Kromě těchto rostlin pěstuje a prodává naše zahradní centrum též balkonové květiny.

Okrasná zahrada

Naše zahradní centrum dbá na to, aby vaše okrasná zahrada vytvořila jedinečnou atmosféru. Zajistíme, aby okrasná zahrada byla příjemným místem relaxace a odpočinku.

Trvalky

Trvalky sami pěstujeme v našich sklenících a poté trvalky poskytujeme k následnému prodeji. Aby si však trvalky zachovaly přirozeně krásný vzhled, je nutné se o půdu pro trvalky i trvalky samotné pravidelně starat.

Skalničky

Naše zahradní centrum nabízí skalničky různých odrůd. Při jejich pořízení vám poskytneme rady, jak se o skalničky starat a jak skalničky správně udržovat.

Konifery

Pro okrasnou zahradu nabízíme nejen trvalky a skalničky, ale také konifery. S konifery se stane vaše okrasná zahrada ještě zajímavější. Konifery si můžete vybrat z široké škály, takže si určitě vyberete konifery přesně dle vašich představ. Kromě rostlin, bez kterých se okrasná zahrada neobejde (mj. jsou jimi právě výše zmíněné trvalky, skalničky, konifery), nabízí naše zahradní centrum též balkonové květiny.

Balkonové květiny

Balkonové květiny nabízí naše zahradní centrum v široké škále druhů. Balkonové květiny nabízíme i jako vzrostlé kvetoucí balkonové květiny v truhlících a závěsných květináčích - stačí si jen vybrat ty pravé balkonové květiny dle vašich představ.