Hortenzie keřové

Třídit podle: 

Hortenzie latnatá (Hydrangea paniculata "Pettite star")

Hortenzie latnatá (Hydrangea pan. 'Fraise Melba')

Doba květu: Červenec - Říjen Výška rostliny v deseti letech: 1,5 - 2 m Šířka rostliny v deseti letech: 2 m Květenství od limetkové barvy až po ostře purpurovou Latnatá hortenzie je nenáročná na stanoviště, snese i těžší jílovitou půdu bez rašeliny. Snese i plné slunce celý den i polostín, stín.

Hortenzie latnatá (Hydrangea paniculata "Skyfall")

Hortenzie latnatá (Hydrangea paniculata "Pettite cherry")

Hortenzie latnatá (Hydrangea paniculata "Bobo")

Hortenzie latnatá (Hydrangea paniculata ´Magical Vesuvio´)

Doba květu: Červenec - Září Výška rostliny v deseti letech: 1,5 m Šířka rostliny v deseti letech: 1 – 1,5 m Nakvétají smetanově bílou barvou, později se mění do odstínů růžové Latnatá hortenzie je nenáročná na stanoviště, snese i těžší jílovitou půdu bez rašeliny. Snese i plné slunce celý den i polostín, stín.

Hortenzie latnatá (Hydrangea pan. 'Bombshell')

Doba květu: Červenec - Září Výška rostliny v deseti letech: 1,2 – 1,4 m Šířka rostliny v deseti letech: 1,4 – 1,5 m Květy velké zeleno-bílé až narůžovělé Latnatá hortenzie je nenáročná na stanoviště, snese i těžší jílovitou půdu bez rašeliny. Snese i plné slunce celý den i polostín, stín.

Hortenzie latnatá (Hydrangea paniculata "Confetti")

Doba květu: Červenec - Září Výška rostliny v deseti letech: 1 – 1,2 m Šířka rostliny v deseti letech: 0,9 – 1,2 m Květy bílé až narůžovělé, postupně růžové Latnatá hortenzie je nenáročná na stanoviště, snese i těžší jílovitou půdu bez rašeliny. Snese i plné slunce celý den i polostín, stín.

Hortenzie latnatá (Hydrangea pan. 'Mojito)

Doba květu: Červenec - Září Výška rostliny v deseti letech: 0,7 – 0,95 m Šířka rostliny v deseti letech: 0,9 – 1,1 m Květy velké zelené, později přechází zelená v mírně narůžovělou. Latnatá hortenzie je nenáročná na stanoviště, snese i těžší jílovitou půdu bez rašeliny. Snese i plné slunce celý den i polostín, stín.

Hortenzie latnatá (Hydrangea paniculata "Great escape")

Doba květu: Červenec - Září Výška rostliny v deseti letech: 1,5 - 2 m Šířka rostliny v deseti letech: 2 m Působivé květy o délce až 30 cm Latnatá hortenzie je nenáročná na stanoviště, snese i těžší jílovitou půdu bez rašeliny. Snese i plné slunce celý den i polostín, stín.

|<< < 1 2 3 4 5 6 7 > >>|