Program na rok 2019

Naše zahradní centrum v roce 2019:

  • ROZKVETLÉ JARO

   OD 1.3. 2019

- Jarní sezonu začneme tradičně prodejem námi pěstovaných rostlin - primulí, macešek, pryskyřníků, sedmikrásek a dalších. U nás si vyberete z opravdu velkého množství barev, v prodeji budou primule (petrklíče), macešky velkokvěté, drobnokvěté, převislé a převislé velkokvěté. V průběhu nabídneme i jiné jarní cibuloviny - hyacinty, narcisy, modřence.....

  • OVOCNÉ JARO 

   OD 15. 3. 2019
- Zahájíme prodej prostokořenných ovocných rostlin - třešně, višně, švestky, meruňky, broskve, mirabelky, jabloně, hrušně,rybízy, angrešty a další ......
- Maliník, ostružiník, malinoostružiník, borůvky, brusinky, aronii ( černý jeřáb) a jiné tradiční i netradiční ovocné rostliny.  

  • RÁJ BALKÓNOVÝCH ROSTLIN

 OD 1.4. 2019


- Veřejnosti opět otevřeme celý náš pěstební skleník, fóliovníky i rozšířené venkovní pěstební plochy a vy sami si budete moci vybrat balkónové květiny přímo z nich.  


- Nabízíme osvědčené zástupce balkónových a záhonových rostlin. Na letošní rok jsme si pro Vás připravili i spoustu novinek ! Nové barvy oblíbených surfinií, milionbels, verben, kopretin a dalších rostlin a  také nové druhy nemesie, angelonie, jiřinky.

- Máme nejširší nabídku balkónových a záhonových rostlin v okolí.

  • VOŇAVÝ KOŠÍK BYLINEK A KOŘENÍ 

  Od 8.4. 2019
- Přijeďte si k nám nakoupit rostlinky do vlastní bylinkové zahrádky a objevte kouzlo domácí voňavé, chutné a zdravé kuchyně.

- Nabídneme bylinky a koření různých druhů, chutí, vůní a barev - rozmarýn, tymián, oregano, saturejka, petrželka, mateřídouška, majoránka, libeček, levandule, šalvěj, yzop , pažitka, bazalka a máta v několika  kultivarech.  

  • ZELENINOVÁ ZAHRÁDKA

 OD 20.3. 2019

- Opět nabízíme zeleninovou sadbu - saláty, kedlubny, brokolice, květák, zelí, pór...
- V průběhu jara postupně přibudou rajčata, papriky, lilky, okurky, melouny, dýně....

  • OVOCNÝ PODZIM 

   OD 15. 10. 2019
- Prodej prostokořenných ovocných rostlin - třešně, višně, švestky, meruňky, mirabelky, jabloně, hrušně,rybízy, angrešty a další ......
 


  Termíny jsou orientační, bližší informace Vám samozřejmě včas oznámíme v aktuální nabídce.