Hortenzie keřové

Třídit podle: 

Hortenzie latnatá (Hydrangea paniculata 'Pinky Winky')

Doba květu: Červenec - Září Výška rostliny v deseti letech: 1 – 1,5 m Šířka rostliny v deseti letech: 1 – 1,5 m Nakvétají krémovou barvou a postupně od spodu nahoru se zbarvují do tmavě růžové Latnatá hortenzie je nenáročná na stanoviště, snese i těžší jílovitou půdu bez rašeliny. Snese i plné slunce celý den i polostín, stín.

Hortenzie latnatá (Hydrangea paniculata "Sundae Fraise")

Hortenzie latnatá (Hydrangea pan. 'Little Spooky')

Doba květu: Červenec - Září Výška rostliny v deseti letech: 50 – 60 cm Šířka rostliny v deseti letech: 30- 40 cm Zakrslý kultivar hortenzie, bílé až nazelenalé barvy Latnatá hortenzie je nenáročná na stanoviště, snese i těžší jílovitou půdu bez rašeliny. Snese i plné slunce celý den i polostín, stín.

Hortenzie latnatá (Hydrangea paniculata "White Golliath")

Hortenzie latnatá (Hydrangea paniculata "Little Fraise")

Doba květu: Červenec - Září Výška rostliny v deseti letech: 0,8 – 1,2 m Šířka rostliny v deseti letech: 0,9 – 1,2 m Květy velké zeleno-bílé, později narůžovělé Latnatá hortenzie je nenáročná na stanoviště, snese i těžší jílovitou půdu bez rašeliny. Snese i plné slunce celý den i polostín, stín.

Hortenzie latnatá (Hydrangea pan. 'Vanille Fraise)

Hortenzie latnatá (Hydrangea paniculata "Pink Cloud")

Hortenzie latnatá (Hydrangea paniculata "Graffitti")

Doba květu: Červenec - Září Výška rostliny v deseti letech: 1 m Šířka rostliny v deseti letech: 1 m Květenství od limetkové barvy až po růžovočervenou Latnatá hortenzie je nenáročná na stanoviště, snese i těžší jílovitou půdu bez rašeliny. Snese i plné slunce celý den i polostín, stín.

Hortenzie latnatá (Hyndrangea paniculata "Early Sensation")

Doba květu: Červen - Říjen Výška rostliny v deseti letech: 1 – 1,5 m Šířka rostliny v deseti letech: 1 – 1,5 m Květy krémové barvy se mění na sytě růžové Latnatá hortenzie je nenáročná na stanoviště, snese i těžší jílovitou půdu bez rašeliny. Snese i plné slunce celý den i polostín, stín.

Hortenzie latnatá (Hydrangea paniculata 'Polar Bear')

Doba květu: Červenec - Září Výška rostliny v deseti letech: 1,7 – 1,9 m Šířka rostliny v deseti letech: 1,8 – 2 m Květy extra velké zeleno-bílé k podzinu jemně narůžovělé Latnatá hortenzie je nenáročná na stanoviště, snese i těžší jílovitou půdu bez rašeliny. Snese i plné slunce celý den i polostín, stín.

|<< < 1 2 3 4 5 6 7 > >>|