Zahradnictví Skochovice – zahradní centrum

V našem zahradnictví se zabýváme pěstováním a prodejem balkonových květin a záhonových květin ve vlastních sklenících.


Dále nabízíme okrasné dřeviny jak listnaté, tak i jehličnany. Zde bychom poukázali zvláště na okrasné dřeviny roubované na kmínku a zakrsle rostoucí kultivary, vhodné především do skalek a koryt.


V zahradnictví pěstujeme také trvalky, okrasné trávy, bambusy, popínavé rostliny a můžeme vám nabídnout i vodní a bahenní rostliny.


Sortiment neustále doplňujeme o nové druhy a kultivary, abychom uspokojili i ty nejnáročnější zákazníky.

Zahradní centrum – poradenství

Naše zahradní centrum vám nabízí službu realizace a poradenství v oblasti osázení vaší zahrady nejlevněji v širokém okolí. Doporučíme a vybereme s vámi rostliny vhodné do přírodních podmínek vaší zahrady.


Nabízíme spolupráci při tvorbě nových výsadeb, ale i stávajících, které dle vašeho přání vhodně doplníme. Pro více informací se zastavte v našem zahradnictví, nebo volejte na tel. +420 724 669 159.  


Zahradní centrum Skochovice vám nabízí nejrozmanitější doplňkový materiál jako přírodní kameny, drtě a štěrky, barvenou dřevní štěpku a mulčovací kůru, široký sortiment substrátů, hnojiv a chemických přípravků na ošetření rostlin.


V naší prodejně máme stálou nabídku proutěných a plastových květináčů, truhlíků a květních obalů různých tvarů, velikostí a barev.